תגי שם לכנסים – תגי שם שעושים את ההבדל

כנס או תערוכה מהווה הזדמנות לייצר שיתופי פעולה אסטרטגיים, לחשוף ולהיחשף לטכנולוגיות מתקדמות, מוצרים ושירותים חדשים, לאחד את הקהילה המקצועית סביב רעיון ייחודי. לצורך יצירת שיתופי פעולה כאלו ואחרים, אך ראשית על משתתפי הכנסים להכיר אחד את השני – הפתרון המושלם במקרה זה הוא איך לא? תגי שם.

קומפיוטרגרד הינה יצרנית ומפיצה מובילה של כרטיסים ותגי שם בכל הגדלים, בכל הצורות ובפתרונות טכנולוגיים ייחודיים.

להלן על קצה המזלג מס' שימושים בתגי שם מבית קומפיוטרגרד כנסים: תגי שם לכנסים, תגי שם לעובדים, תגי ועידה לועידות עסקים, תגים למועצת מנהלים, תגי שם לכנסים מפלסטיק והרשימה עוד ארוכה. כבר ציינו שאת התגים תוכלו לקבל ממגוון רחב של סוגים והרכבי חומרים שונים בהתאם למיתוג של האירוע?

סוגי תגי שם

חברתנו משווקת כרטיסים ותגי שם למבחר רחב של שימושים כגון: תגי שם לעובדים, כרטיסי מועדון, כרטיסי מנוי, רישיונות, תגי מפתח לבתי מלון, תגים לרישום נוכחות ובקרת כניסה, ועוד רבים אחרים.

אז מה כבר אפשר לחדש בתחום תגי השם? בחרו במוצר המתאים לכם לפרטים נוספים.

תגים לכנסים

מגוון תגי שם לכנסים ואירועים - תגי שם חכמים, תגי שם עם קליפס ועוד.

תגי שם

צמיד זיהוי ממותג

מגוון צמידי זיהוי ממותגים לכנסים ואירועים

צמידי זיהוי

תגי שם לכנסים – הפתרון האידיאלי לזיהוי משתתפים בכנסים ותערוכות

הכנסים של היום הם לא הכנסים של פעם – הסטנדרטים עלו וכך גם החוויה מהכנס עצמו. ניתן להבחין בשינוי המשמעותי כבר בבחירה בלוקיישנים איכותיים שמציעים אולמות עם מערכות סאונד ומקרנים במפרט טכני גבוה ועד יכולת ורמת ניהול הכנס עצמו, שעלו מדרגה בכל הנוגע להפקה מותאמת אישית בשלט רחוק.

אותו הדבר נוגע גם לתגי השם, שכן היום כבר לא מסתפקים בתגי שם סטנדרטיים בכנסים ובתערוכות, אלא עושים שימוש בטכנולוגיות חדשניות כדי להפוך את תגי השם בכנסים לאמצעי רב עוצמה המעניק תועלות רבות יותר למשתתפי הכנס ולמנהלי הכנס בפרט.

תגי שם לכנסים

אם בעבר הגורם האנושי שיחק פקטור משמעותי בהצלחת הכנס, הרי שהיום הטכנולוגיה מסייעת לניהול הכנס בדרך משמעותית. כיום אפשר לנהל ולנתב את המשתתפים בכנסים ובתערוכות למסע ייחודי, דרך תגי שם חכמים המאפשרים מתן הרשאות בזמן אמת לפי דרישה ברמה הפרסונאלית, מעקב אחר תנועת המוזמנים וניתוח הנתונים לצורך הפקת תובנות שיווקיות כאלו ואחרות לארגון הכנס בזמן אמת וכמובן כדי להוציא מהכנס הבא שלכם את המיטב. כל זאת הודות לטכנולוגיה ולשימוש בכרטיסי זיהוי חכמים ומתקדמים. זירת הכנסים לא מפסיקה לחדש בטכנולוגיות שעוזרות למנהלי כנסים להפיק כנס מנצח.

 

כרטיסי זיהוי חכמים – הדור הבא של תגי השם מבית קומפיוטרגרד כנסים

הטכנולוגיה העכשווית עומדת בשירות מארגני הכנסים, שכבר גילו את נפלאות הכרטיסים החכמים. תגי שם אלו ניתנים לסנכרון דרך המערכת עם רשימת המשתתפים המאושרת לכנס בדרך שהנתונים נשמרים לטובת מארגני הכנס ומאפשרים להם לעקוב למעשה אחר כל משתתף, פעולותיו בכנס וכדומה, על מנת להעניק לו יחס אישי בזמן אמת ולבצע ניתוח מושכל של הנתונים, לאחר הכנס.

הפקת תגי שם

ניתן להשתמש בטיקט חכם, שהוא סוג של כרטיס חכם מתכלה, שמתמשק באמצעות תדר אלחוטי – בעת מעמד הרישום בעמדת רישום, ניתן לוודא שהאורח אכן שילם או הוזמן לכנס ולאחר הכנס להשמיד את הכרטיס עם כל הנתונים עליו. כלומר, הוא כבר לא פעיל או בר שימוש. קיימים גם שעונים חכמים לשימוש רב פעמי שמאפשר בקרת

גישה וניהול הוצאות. כלומר, אם האורח קונה באמצעות השעון מוצרים נוספים, המידע נשמר ובסיום הכנס ניתן לחייב אותו על חומר מקצועי שהוא רכש במהלך הכנס וכדומה.

כמו כן, קיימות מדבקות חכמות שמאפשרות הצמדה של המדבקה לדש הבגד שיכולות להתממשק עם מערכת בקרת השליטה ולספק נתונים והרשאות ממש כמו כרטיס חכם מחומר קשיח.

מגוון טכנולוגיות זיהוי בכרטיס אחד

חברתנו מייבאת ומשווקת מבחר רחב של תגים חכמים בטכנולוגיית מגע או על מגע, וכן כרטיסים ותגי קרבה שונים בטכנולוגיית RFID לשימוש במערכות בקרת כניסה ונוכחות, חניונים, מועדוני כושר וכד'. חברתנו מציעה גם שילובים בין טכנולוגיות זיהוי שונות בכרטיס אחד.

בתחום כנסים והאירועים לחברתנו מבחר פתרונות לתגים ממותגים בגדלים ובצורות שונים ובהתאם לדרישות הלקוח.
מידע נוסף על צמידי זיהוי

קראו עוד אודות פתרונות זיהוי יחודיים לכנסים ואירועים בטכנולוגיית NFC

יתרונות בשימוש בתגי שם בכנסים ובאירועים

תגי השם מאפשרים לבאי הכנס או האירוע אינטראקציה אישית  , מה שגם מייצר קרבה ואינטראקציה טובה יותר שכן הפנייה היא אישית עם שם המשתתף, ישנם עוד יתרונות שכנראה לא חשבתם עליהם.

  • חדשנות טכנולוגית – האורחים שלנו מצפים לראות חדשנות טכנולוגית בכנסים, בתערוכות ובכל אירוע אחר. תגי שם חכמים וממותגים מבית קומפיוטרגרד כנסים תמיד ישאירו רושם שכן לא מדובר בכרטיסים סטנדרטיים. מיותר לציין כי התגובה האמיתית תבוא כאשר משתתפי הכנס יעשו שימוש בתגי השם בטכנולוגיות מתקדמות שיקלו עליהם במהלך הכנס.
  • שימוש בתג השם ככרטים מקורי וממותג – אין מה לעשות, אלו תגים שמוכרים. הרושם הראשוני עוד בשלב קבלת אורחי הכנס חשוב ביותר בשמירה בתודעה של המבקר כסמל לאיכות הכנס.
  • עדכון נתונים וניהול הרשאות למנהלי הכנס מעכשיו פשוט וקל – בשימוש בתגי זיהוי חכמים, למנהלי הכנס יש את האפשרות לשלוט בצורה יעילה יותר בנתוני המשתמשים ואף כאשר נדרש לשנות הרשאה כלשהי למשתתף כנס, בין מדובר בגישה למתחם עם גישה מוגבלת המיועדת לאנשים מסוימים ואח"מ, אין צורך לזמן את המשתתף לעמדת הרישום.
  • מניעה ממבוכה – כמה פעמים קרא לכם ששכחתם איך קוראים לאדם מסוים? ביום יום אין מדובר במשהו מהותי, אך במהלך כנס זה יכול להיות ממש לא נעים כשפתאום פונים לאדם כלשהו, בין אם הוא משקיע, או כל משתתף אחר ואז פתאום להיזכר ששכחנו את שמו בכלל. עם תגי שם שמים קץ למבוכה.
  • טכנולוגיה למען חויית המבקרים בכנסים – בעזרת טכנולוגיה ייחודית יקבל כל משתתף הכנס מספר ייחודי שאיתו הוא יגיע לעמדות הכניסה ביום הכנס ויפיק עבורו כרטיס כניסה במהירות ולא פשוט חשוב בטכנולוגיה ייחודית וחווייתית.

תגי שם

אם הגעתם עד לכאן, זה סימן שאתם בדרך הנכונה כדי להוציא את המיטב מהכנס הבא שלכם.

חברתנו הינה One stop shop לדרישות לקוחותיה בתחום מוצרי הזיהוי ומספקת מגוון רחב של מוצרים ואביזרים לתגי שם בכנסים ותערוכות.