עמדות רישום עצמאיות בכנסים

מיקומך כאן

כנס מהווה הזדמנות למפגשים עסקיים, העשרת ידע מקצועי, מיתוג אישי. כיום ניתן לתעל את תנועת הבאים לכנס באמצעות עמדות רישום עצמאיות המאפשרות זרימה ודינאמיקה טובה יותר בכנס.

עמידה ארוכה בתור עשויה לפגום בחוויה של הכנס עצמו כאשר ידוע שהמתנה ממושכת בתורים בתחילת האירוע עשויה ליצור תסכול אצל המשתתפים, במיוחד אם הכנס עומד להתחיל והתור לא מתקדם. רישום ידני הוא אומנם פרסונאלי ונגיש, אבל עם כניסת הטכנולוגיה והאוטומציה לענף הכנסים ניתן להבחין בביקוש הרב לעמדות רישום עצמאיות.

רישום עצמי לכנס MUNI-EXPO

רישום עצמי לכנס MUNI-EXPO

מה היתרונות וכיצד להפיק את המקסימום בשימוש בהן?

ניהול זמן

ברישום דרך עמדות רישום אפשר לבצע "צ'ק אין" עצמאי. כלומר, המשתתף לא תלוי באחרים או בדיילים והוא יכול להגיע למתחם, לבחור עמדה ולבצע רישום מהיר. העמדות חוסכות זמן ומשאבים כמו כוח אדם ומתאימות גם לעת המודרנית בה אנשים אוהבים להירשם ולהמשיך לדרכם מבלי בהכרח לנהל שיחת סמול טוק או שהסביבה שלהם נחשפת לפרטי הרישום שלהם.
העמדה מאפשרת רישום מהיר וגם דיסקרטי. היופי הוא שלא צריך להבין בטכנולוגיה כדי להשתמש בעמדה – הממשק ידידותי וברור, אינטואיטיבי ומהיר לביצוע ובמידת הצורך תמיד אפשר להכשיר דיילים שיידעו להעניק תמיכה או ללוות את הנרשם על אף שהוא מבצע רישום בעמדה אוטומטית.

בחירה ושליטה באפשרויות

העמדות העצמאיות מעניקות רישום בהתאמה אישית כאשר במסך נחשף המשתתף לכל האופציות הקיימות עבורו, שלא תמיד נסקרות ברישום אנושי. למשל, תשלום נוסף לכניסה להרצאה, רכישת מוצרים, מסלול VIP ויכול לרכוש מוצרים משלימים לכנס או לשדרג את השתתפותו כאשר העמדה תומכת גם בסליקה וכך אפשר להפיק ערך מוסף עבור המשתתף ועבור מנהל הכנס במעמד הרישום.

עיצוב ייחודי שעושה הבדל

כיום אפשר לתכנן ולעצב עמדות רישום כך שיתאימו לשפה הוויזואלית המזוהה עם הכנס בין אם מבחינת גוונים, לוגו וכמובן ממשקים ידידותיים ואינטואיטיביים בהתאמה אישית לאופי ולקונספט של הכנס. כלומר, העמדות הופכות לחלק אינטגרלי עיצובי מהחוויה הכוללת של הכנס.

ניתוח הנתונים

קיימת אפשרות לקשר בין הנתונים המתקבלים באמצעי הרישום האוטומטיים למאגר המידע של החברה המארגנת את הכנס. כך ניתן להגדיל בעצם את הדטה בייס וכן לבצע ניתוח מעניין על מנת להפיק תובנות בעלות ערך מוסף. למשל, אילו מוצרים נמכרו בעמדות הרישום, אילו שדרוגים בוצעו, כמה נרשמו בעמדות העצמאיות בהשוואה לאלה שנרשמו בעמדות האנושיות, האם העמדה העצמית העלתה את המכירות של מוצרים משלימים לכנס, באילו שעות בוצע הרישום וכמה זמן לקח לכל אחד להירשם או כמה זמן עבר בין רישום לרישום וכדומה.

עמדות רישום עצמאיות משדרגות את חוויית הכנס ומתאימות לכל סוג של כנס ואירוע עסקי ובמיוחד אם מדובר באירוע בקונספט טכנולוגי בו רוצים המחיש עבור המשתתפים את הקדמה הטכנולוגית של החברה. העמדות מפחיתות תורים ומזרזות את תחילת הכנס וההתנהלות.