עיצוב גרפי לכנסים

מיקומך כאן
עיצוב גרפי לכנסים

כיום ניתן למצוא אינספור אביזרים לכנסים ולכל אירוע עסקי אחר. אך מה באמת מייחד כל אחד?

קומפיוטרגרד פתרונות מתקדמים לכנסים ואירועים, מעניקה ללקוחותיה שירות של עיצוב גרפי לכנסים בזמן אמת, כך שלא משנה אם מדובר בתג שם, שרוך לתג, פנקס ספירלה לרשומות או כדומה, השפה תהיה אחידה ובעל הכנס יוכל להציג בדיוק את מה שהוא מעוניין להציג על גבי כל אביזר.

העיצוב הגרפי בכנסים מסופק ע"י גרפיקאים מנוסים, היודעים לתת פתרונות עיצוב לכל סוג של כנס: בין אם מדובר בכנס טכנולוגיה, כנס רפואה או אחר.

מה כולל שירות עיצוב גרפי לכנסים?

עיצוב גרפי לתגים ומדבקות

כחלק משירות עיצוב גרפי מקצועי ומיתוג לכנסים ואירועים – ניתן למתג כל אביזר: ניתן לעצב ולמתג תג שם, תכניה, יויו, שורך, ברושורים, פנקסים ועוד. ע"י מעצבים גרפים מקצועיים.

ניתן גם לעצב לוגו וגרפיקה – אפילו על גבי מדבקות, כי אין הזדמנות נוספת לרושם ראשוני.

עיצוב והדפסת פולדרים וברושורים

לחברת קומפיוטרגרד פתרונות מתקדמים לכנסים ואירועים עומד צוות מיומן ומקצועי עם ניסיון רב בעיצוב ומיתוג לוגו עבור מבחר אלמנטים לכנסים ואירועים. הסטודיו שלנו יעבור אתכם ויעצב עבורכם את מבחר הנושאים בכנס וברמה הגבוה ביותר כגון: עיצוב והדפסת פולדרים וברושורים, רול אפים, ברושורים, כרטיס משתתף, קאפות, שלטים, תוכניה, הדפסה על קנבס, תיקי אלבד ועוד מגוון מוצרים.

הדפסת תוכניה לכנס 

עיצוב גרפי והדפסת תוכניה לכנסים, יכולה להיות הקריטי ביותר בכל הקשור לעיצוב גרפי בכנס, מאחר והיא מציגה למשתתף הכנס את הלך האירוע מתחילתו ועד תומו, בדגש על החלקים החשובים שבו שמארגן הכנס מעוניין להציג או לקדם.

חדש חדש על המדף בעולם הכנסים והאירועים: פתרונות טכנולוגיות המתקדמות בעולם בנושא הצגת מוצרי הולגרמה.