כך הפכה מערכת אישורי הגעה לאירועים חיונית בכל אירוע

תכנון אירוע דורש הרבה מאוד משאבים ויש זוגות המדמים למשל אירוע פרטי כמו חתונה למרתון אינסופי עם מטלות רבות שיש להספיק לאורך הדרך. לאור ההשקעה הרבה, חשוב שיהיה סנכרון בין גודל האירוע, התוכנית האמנותית וכמובן מספר המנות והמזכרות למספר המוזמנים. התאמה שיוצרת את האווירה המבוקשת תוך עמידה בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציבית.

אחד הנושאים החשובים בארגון אירועים ובייחוד ארגון אירועים פרטיים, בין אם מדובר בארגון חתונה או בר/בת מצווה וברית/ה הוא אישורי הגעה. יש לוודא עם המוזמנים שהם אכן מגיעים לאירוע כדי להיערך בהתאם ואולי לבחון גם שינוי הקונספט בהתאם לאישורי ההגעה לאירוע – הפיכת האירוע לאינטימי יותר, סידורי ישיבה מותאמים. הדרכים שעומדות לרשות המתכננים הן ביצוע אישור הגעה אישי טלפוני שעשוי לגזול זמן רב וגם להעמיד את המוזמנים הפוטנציאליים בפני סיטואציה לא נעימה במידה והם אינם מתכוונים להגיע לאירוע או שימוש במערכת אישורי הגעה לאירועים ששולחת התראות בדמות מייל או הודעה אלקטרונית ומאפשרת לכל אורח לבחור האם הוא מגיע או לא.

מערכת לאישורי הגעה לאירועים יכולה להעניק לכם את האפשרות לבחור כיצד לעשות זאת, כולל כלים טכנולוגיים מתקדמים של מעקב אחר המוזמנים, החל מהבסיס של מי מגיע, כמה אורחים מטעם כל מוזמן מגיעים ועד לאפשרות להוספה ליומן ותזכורת מצד המוזמנים, ניווט ב- GPS, תזכור לגבי מקומות הושבה על גבי מסך הטלפון.

 

אישורי הגעה לחתונה

בתכנון חתונה מערכת לאישורי הגעה לחתונה היא קריטית, מכיוון שארגון חתונה הוא הוצאה גבוהה ובנוסף לכל, התכנון לוקח זמן ומשאבים נפשיים רבים ועל כן מצב זה יכול לגרור עימו לחצים ומתחים נפשיים מיותרים. על מנת לחסוך בעלות של מנות וכדי להפוך את יום החתונה באמת למאושר בחייכם(הרי מתחתנים פעם אחת), חשוב לוודא מראש מי אכן מגיע.

כמובן שתמיד יש הפתעות – כאן נכנסת לתפקיד מערכת אישורי הגעה לאירועים המאפשרת לכם לוודא במועד שבו תבחרו (שבוע-שבועיים לפני החתונה) האם האורחים מתעתדים להגיע.

כמו כן, באיזה הרכב הם מגיעים (חלקי או מלא) כדי לדעת כמה ילדים למשל יהיו באירוע או האם יהיו באירוע אורחים טבעוניים, צמחוניים, לכמה מקומות חנייה יש לדאוג ולבצע את השינויים בהתאם, מה שגם יוכל לעזור לכם אפילו בהגדרה מדויקת יותר של מספר מוזמנים וכך גם תוכלו לוודא שלא תישארו עם מקומות ישיבה מיותרים שעליהם כנראה לשלם תשלום נוסף או שאם תופתעו ויגיעו אנשים נוספים מעבר למה שתכננתם – במקרה זה עלולים להיווצר חיכוחים מיותרים בין המוזמנים ואתם אף תשלמו יותר מכיוון שבעל אולם השמחות בחתונה שלכם יצטרך לגייס כוח אדם נוסף מעכשיו לעכשיו.

כל אורח שלא מאשר הגעה לחתונה משפיע על העלות הסופית של החתונה ולכן, כדאי להשקיע בנושא בצורה מסודרת בבחירת מערכת אמינה שתבצע את העבודה בעבורכם ותחסוך לכם זמן וכסף.

גלו מה הופך את חברת קומפיוטרד כנסים ואירועים לאידיאלית לשירותי אישורי הגעה לחתונה.

 

מערכת מותאמת לאישורי הגעה לאירועים

אישור הגעה הוא תהליך חשוב בכל אירוע פרטי או עסקי באשר הוא, כי תמיד כדאי לדעת כמה אנשים באמת מגיעים ותתפלאו גם לגלות שלפעמים חלק בכלל לא קיבלו הזמנה, שכחו מקיום האירוע ולעיתים – עצם זה שהמערכת יוצרת עמם אינטראקציה היא למעשה מזכירה להם את מועד האירוע, מתי והיכן הוא. כלומר, למערכת יש תועלות רבות ובניגוד למה שנהוג לחשוב, מערכת כזו מוצעת במחירים אטרקטיביים ובהישג יד, בהתאמה אישית לכל סוג של אירוע והכל תוך שימת דגש על חוויית משתמש ידידותית ופשוטה לתפעול המסתנכרנת גם עם המידע של חברת ההפקה או כל מי שתרצו שתהיה לו גישה לנתונים. כך, גם בפתיחת האירוע עצמו, יהיו נתונים מדויקים על האורחים וניתן יהיה לסמן מי באמת הגיע פיזית לאירוע.

גם אצלכם עתיד להתקיים אירוע, צרו קשר איתנו וקבלו הצעה למערת לאישורי הגעה מותאמת לפי הצרכים שלכם.

אישורי הגעה לאירועים