תג השם הוא אמצעי לתקשורת בין המשתתפים בכנסים ומאפשר למארגני הכנס לזהות את המשתתף וגם למשתתפים אחרים ליצור אינטראקציה ביניהם ונטוורקינג מוצלח. הרבה יותר קל לפנות למישהו כאשר יודעים מה שמו ותפקידו בכוח.
כיום, תגי השם מגיעים בשלל עיצובים מרשימים בהתאמה אישית למיתוג הכנס. תג איכותי מסייע למשתתף לשאת את התג בנוחות במשך כל תקופת הכנס ואפילו לשמור את התג כמזכרת או לעשות בו שימוש חוזר במפגשים רלבנטיים אחרים.
חלק בלתי נפרד מההכנות לכנס יחד עם הקמת אתר, מערכת רישום לכנסים והפקת תגי שם נוגע להזמנת אביזרים לכנסים, שישדרגו את החוויה למשתתפים ואת מלאכת הניהול למארגנים. לפניכם מספר המלצות על אביזרים כאלה:

מנשאים לתגי שם

אביזר חובה בכל כנס הוא מנשא לתג שם, כאשר אפשר המנשא יכול להגיע בשלל ווריאציות לפי בחירה בין אם מדובר במנשא שקוף או במנשא לתג שם עם מדבקה שקופה או במתנשא לתג שם עם קוד QR המאפשר סריקה, כך שאפשר לסרוק את התמונה או כל טקסט שייבחר לצורך הסריקה וכך למשל להבין מה כוללת תוכנית הכנס.

השרוך שעושה הבדל

אין כמו לענוד את תג השם בגאווה בכנס ולהפוך אותו לאקססוריז לכל דבר. כאן נכנס לתמונה השרוך שיעזור למשתתף לשאת את התג במהלך הכנס סביב הצוואר בשיא הנוחות. אפשר להפיק מראש שרוכים ממותגים לתגי שם עם הלוגו של הכנס או החברה המארגנת, בשלל אורכים ובצבעוניות ססגונית מחומרים נעימים למגע כמו למשל, סאטן, כולל ניתוק מהיר או ניתוק בטיחותי לבחירה. לבחור אם המיתוג יהיה חד צדדי או דו צדדי בהתאם לעיצוב המועדף והתקציב המבוקש. ברגע שיש שרוך יהיה יותר קל למשתתפים להסתובב עם תגי השם והם לא יפריעו לתנועה חופשית במרחב וגם יישמרו לאורך זמן. לרוב הרוחב הסטנדרטי של השרוך הוא 20 מ"מ והמשדרגים יבחרו שרוכים עם סיומת קליפס אבזם ניתוק ושרוכים בשיטת מעבר חום לאיכות גבוהה במיוחד.

יויו – כפי שטרם הכרתם

הגורם המקשר בין השרוך לתג הוא היויו שגם הוא הופך לכוכב עיצובי בזירת הכנסים בעיצוב הנכון. ניתן להפיק מראש יויו בשלל עיצובים מגוון חומרים בין אם מתכת או פלסטיק בצבע המזוהה עם הכנס או בעיצוב שמתאים לאווירה בכנס. ניתן להשתמש ביויו עם שרוך או בלי שרוך – כלומר, להצמידו ישירות לתג ומשם לחולצה או למכנסיים, לפי בחירת המשתתף. יויו קפיצי איכותי כולל גימור לניעת סיבוב התג עם קפיץ משיכה חזק ועוד דגמים במגוון דוגמאות.

תוכניה מעוצבת שעושה חשק להשתתף

העיצוב הגרפי משפיע על האווירה בכנס והמיתוג שלו בעיני המשתתפים וחשוב להשקיע בעיצוב גרפי מקצועי המתחבר למותג ומעביר את המסר בדרך האפקטיבית ביותר מעיצוב תוכניה מרשימה לכנס הכוללת פירוט של התכנים בדרך ברורה, קריאה ונעימה לעין המתבוננת ועד עיצוב שלטים ועמדות רישום. השקעה שמשתלמת מכל הבחינות. פנו לחברה שמציעה לכם אביזרים לכנסים בסטנדרט הגבוה ביותר ובהתאמה אישית לצרכים.