מאפיינים חשובים שכדאי לקחת בחשבון כשבאים לבחור עמדות רישום לאירועים

נתונים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת עמדות רישום לאירועים. מספר שיטות מתקדמות, לניהול עמדות רישום לאירועים, לבחירת השיטה המתאימה לאירוע שלכם.

חמש מגמות וטכנולוגיות מובילות בתחום ניהול אירועים וכנסים

תחום ניהול האירועים והכנסים מתקדם והופך להיות מתוחכם יותר, מעניין יותר וחדשני. מה מחכה לנו בשנים הקרובות?

כיצד דיילות לאירועים משדרגות את הכנס או האירוע שלך?

כיצד דיילות לאירועים יכולות לתרום להצלחת האירוע? ריכזנו עבורכם מספר יתרונות בולטים, לתפקידיהם של דיילות לאירועים, ומדוע תרצו לשלב דיילות לאירועים שלכם.

מהי טכנולוגיית nfc וכיצד היא משתלבת בענף הכנסים

עולם הכנסים של 2020 בהחלט דורש מאיתנו לקחת את הארגון, ההפקה, וכמובן את השירות, כמה צעדים קדימה. זה הזמן להיעזר כמה שיותר ביתרונות התקשורתיים והדיגיטאליים החדשניים בתקופה זו ולהציע למשתתפי הכנס את החוויה האיכותית ביותר עבורם.

4 פתרונות של בקרת כניסה חכמה ומתקדמת

בקרת כניסה הינה חיונית לתפעול המאובטח והאיכותי של כל כנס. היא מאפשרת לכם לפקח ולשלוט על כל הכניסות והיציאות, למנוע כניסה של אורחים לא מורשים, ולנטר כניסה ויציאה של עובדים, כמו גם משתתפים בכנס.

הדיגי-תג כבר כאן: טכנולוגיה חדשנית, ייחודית ומתקדמת בענף הכנסים והאירועים בישראל מבית קומפיוטרגרד

התג הדיגיטלי החדשני (דיגי-תג) הוכנס לראשונה לשימוש בישראל על ידי חברת "קומפיוטרגרד פתרונות רישום מתקדמים"
ומציע מערכת של הרשאות אישיות והטבות שונות המשפרות את חוויית המשתמש בכנס ויכולות השליטה והבקרה של הצוות באון ליין

כיצד תשיגו לקוחות חדשים בכנסים

כיצד נעזר בהזדמנויות עסקיות פוטנציאליות ונהפוך אותן להזדמנויות ממשיות בכנסים, ואיך נשיג לקוחות חדשים לעסק באמצעות השתתפות בכנסים?

3 אביזרים טכנולוגיים מדהימים לכנסים ואירועים

אביזרים טכנולוגיים מדהימים לכנסים ואירועים המאפשרים לארגן כנס בהרבה פחות מאמץ, בהרבה יעילות, ועם תדמית מקצועית ואיכותית מול משתתפי הכנס.

5 פיצ'רים מועילים לניהול האירוע שלך

חשוב לכם להתעדכן בפיצ'רים מצוינים לניהול אירוע ברמה? העידן הדיגיטאלי מציע פיצ'רים איכותיים שיכולים לסייע למפיק או מנהל עבור ניהול אירוע על הצד הטוב ביותר.

דיילות לאירועים – כל מה שרציתם לדעת

עבודה מקצועית שעושה הבדל בחוויית האירוע – ביצוע רישום משתתפי הכנס, הענקת הכרטיסים וחומרים מקצועיים וליווי המשתתפים בהמשך בכל שאלה

אישורי הגעה לאירועים - איך לטפל בביורוקרטיה על הצד הטוב ביותר

אישורי הגעה לאירועים באופן מקוון, מקצועיות מהרישום ועד האישור הסופי, איך לטפל בביורוקרטיה על הצד הטוב ביותר עבור אירוע עסקי מוצלח.

אישורי הגעה לאירוע עסקי

במערכת אישורי ההגעה ניתן להציג את המידע הרחב ביותר אודות הכנס, רשימת מוזמנים, התוכנית של האירוע וכל הפרטים כמו למשל, דרכי התקשרות עם המארגנים, הסדרים שקשורים ללינה ועוד.

אביזרים לכנסים –אביזרי חובה לאירוע מוצלח

חלק בלתי נפרד מההכנות לכנס שישדרגו את החוויה למשתתפים ואת מלאכת הניהול למארגנים הם אביזרים לכנסים.

וידוא הגעה לאירועים - כל מה שחשוב לדעת

בהפקת אירוע פרטי או עסקי מושקעים משאבים רבים, משלב אפיון ובחירת הקונספט דרך גיבוש התוכנית האומנותית ועד החוויה הקולינרית, מתנות למוזמנים, מיצגים אינטראקטיביים ועוד.

כל מה שחשוב לדעת על עמדת הרשמה לכנס

עמדת הרשמה היא שער הכניסה לכנס. זוהי העמדה אליה ניגשים המוזמנים כאשר הם מגיעים לכנס ומבצעים בה את תהליך הרישום, קבלת תג שם ומידע אודות הפעילות.

מערכת אישורי הגעה לאירועים – תדעו מראש מי מגיע לאירוע שלכם

החיים רצופים בהפתעות ויתכן מאוד שתגלו שהאירוע ששיווקתם הפך להצלחה מסחררת. הכנס מוצף מוזמנים, עד כד כך שאין מקום לכולם והאורחים המיואשים עומדים בתור ומחכים להיכנס או חוזרים מאוכזבים הביתה.

מערכת אישורי הגעה לאירועים – חובה לאירוע מוצלח

אירוע עסקי הוא פרויקט מורכב, שדורש הכנות רבות וחיבור בין מגוון פרטים להשגת התוצאה המבוקשת. תמהיל נכון של הרצאות, גיוס ספונסרים לאירוע וכוח אדם וכמובן שיווק ופרסום של הכנס או ההרצאה על מנת להביא אנשים לאירוע.

חברת אישורי הגעה – כיצד בוחרים?

הפקת כנס הוא פרויקט מורכב ומאתגר וחלק בלתי נפרד מהצלחת הכנס קשור לניהול נכון של רשימת המוזמנים ואישור הגעתם. חשוב להעניק חוויית לקוח אטרקטיבית למתעניינים ולמשתתפים על מנת להעלות באופן משמעותי את אחוזי ההגעה לאירוע העסקי.

עמדות רישום ותגים – מה שצריך בשביל לקבל מוזמנים בכל כנס

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני וזה בדיוק מה שחשוב לדאוג לו בהפקת כנס עסקי מוצלח. כאשר המוזמנים נכנסים לכנס, הם מצפים לראות שם עמדות רישום, ליהנות מקבלת פנים אדיבה, הכוונה מקצועית, לקבל חומרי מידע ולהתחיל את הכנס ברגל ימין.

דיילות לתערוכות לשדרוג הצלחת התערוכה

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. המשפט הזה עומד למבחן כל פעם מחדש בהגעה לתערוכות מקצועיות. תורים ארוכים, רעשי רקע, אנשים שנראים אבודים, בוהים במפה ולא באמת יודעים לאן ללכת ולמי לפנות. עד מהרה יכול להתחולל כאוס אמתי בתערוכה עצמה, כשמיצגים מתעכבים, מוזמנים מקטרים ולקוחות לא מרוצים.

דיילות לכנסים – מדוע הן חשובות לארגון הכנס?

דמיינו את הסצנה הבאה: אתם מארגנים כנס, אנשים מגיעים, זורמים פנימה ואין מי שיקבל את פניהם. אומנם כיום יש מגוון פתרונות מצוינים לעמדות רישום עצמאיות ואין ספק בכלל שהטכנולוגיה שפרה פלאים את הארגון של כנסים, אבל עדיין אין תחליף לממד האנושי.

רישום ממוחשב לאירועים - איך הטכנולוגיה מייעלת את תהליך הרישום בכנס

נס מוצלח הוא כנס בו הכל מתנהל על פי התכניות וכשהמוזמנים מדווחים על שביעות רצון גבוהה מהתכנים המקצועיים, אבל גם מההתנהלות של מארגני הכנס.

ניהול מוזמנים לכנסים ואירועים - ככה תעשו את זה

ניהול כנס הוא פרויקט מקצועי מאתגר ועל מנת לתכנן נכון את הכנס, חשוב לדעת כיצד לנהל את רשימת המוזמנים בדרך הטובה והיעילה ביותר.

איסוף לידים בכנסים

חברות רבות מקיימות ערבי חשיפה וכנסים מקצועיים על מנת למתג את עצמן כמובילות דעה בתעשייה אך גם כדי לאסוף לידים איכותיים. משיכת משקיעים, לקוחות פוטנציאליים ושותפים אסטרטגיים.

טכנולוגיה בעולם הכנסים

עולם הכנסים של פעם הוא לא עולם הכנסים של היום. אם בעבר מארגני ומפיקי כנסים עבדו קשה מאוד והשקיעו מאמצים בניהול התקשורת עם המתעניינים, הרי שכיום הודות לטכנולוגיה מתקדמת ולפלטפורמות חדשניות אפשר לנהל את הכנס בצורה אפקטיבית וחכמה יותר.

אישורי הגעה לכנסים

פוחדים שאף אחד לא יגיע לכנס? טיפים לניהול תהליך רישום מנצח עם אישורי הגעה.

אתרי רישום לאירועים בהתאמה אישית

 יש היום הרבה בעלי עסקים וחברות שמקימים אתרי רישום לאירועים ולכנסים שלהם. רק שמה שהרבה עסקים לא יודעים הוא שמדובר בהרבה יותר מרישום לכנס, דרך אתר הרישום ניתן להבחין האם מדובר בחברה חדשנית וטכנולוגית שרוצה למתג את עצמה כמובילה או זאת עוד חברה. הכלי הזה בשימוש רחב של משתתפים באירועים וכנסים, שאין כמותם כדי לאחד אנשי מקצוע תחת כותרת כנס ולהפוך אותו להזדמנות עסקית עבור כולם.

ארגון כנס מוצלח בעידן הטכנולוגי של היום

אנחנו חיים היום בעידן הטכנולוגי, מה שאומר שהכול מאוד חכם, זז וקורה מהר. זה הקצב שאנשים התרגלו אליו והצפי הוא לאפס טעויות. הצפי הזה עבר גם לעולם המציאותי. כלומר – אם אתם מארגנים כנס כלשהו, בין אם זה כנס בהייטק או כנס מקצועי אחר, כדאי מאוד שהוא יהיה מספיק מוצלח לפחות כמו האפליקציה החכמה האחרונה שהורדתם. אנשים כבר שכחו להבדיל בין העולם הדיגיטלי והעולם המציאותי, סף הסבלנות והסיפוק המידי שלהם נמוכים מאוד ולכן בזמן ארגון כנס והחשיבה המרובה סביב התוכן והיוצא בזאת – הכנס או האירוע חייב להיות עם אפס תקלות והכי מוצלח שיש.

המרת משתתפי כנסים ללקוחות חדשים

המטרה של כנס עבור החברה שמארגנת אותו, חייבת להיות מעבר לכנס. איך משתמשים בכנס כפלטפורמה כדי להגדיל לקוחות, לשווק את החברה ואת המוצרים והחידושים שלה לקהלי יעד חדשים? את כל זה יכולה להגשים עבורכם מערכת תיאום פגישות חכמה B2B. ככל שתשתמשו ביותר חדשנות ואמצעים טכנולוגיים מיוחדים בכנס, כך תמתגו את עצמכם כחברה מובילה, חדשנית ופורייה וזוהי ערובה להצלחה.

מה אסור לעשות באירוע עסקי

כאשר נפגשים עמיתים מאותו תחום בכנס או כל אירוע אחר, כדאי מאוד להקפיד על כמה כללי התנהגות ואתיקה ולדעת מה אסור לעשות באירוע עסקי, שכן, היעדר שיקול דעת ופזיזות עלולים לפעמים להתגלות כמביכים מאוד.

תגי שם לכנסים - העתיד הוא בתגי זיהוי חכמים

אם אתם חברת הייטק, ארגון, התאחדות או כל גוף אחר, אשר עורך כנסים מדי פעם, אתם בוודאי מודעים לחשיבות מיתוג הכנס הזה, ותגי שם הם חלק מהמיתוג הזה, בד בבד אם מדובר בתגי זיהוי חכמים. תגים אלו אפשר להזמין בעיצובים שונים ייעודיים ממעצבים גרפיים עמם אנו משתפים פעולה. תוכלו להדפיס את הלוגו ושם החברה שלכם על תג ייחודי חכם וממותג. צריך לומר כי תג שם הוא סוג של "פרסום נודד" עבור התחום שלכם וככל שתקפידו על אמצעי הזיהוי של הכנס, כך תזכו במוניטין שלכם שחלק ממנו כאמור, הוא אמצעי הזיהוי של משתתפי הכנס שלכם.

אישורי הגעה לאירועים

לא משנה באיזה אירוע מדובר, בין אם זה אירוע עסקי או פרטי, היום הכי פשוט להשתמש במערכת לאישורי הגעה לאירועים.

רישום והפקת כנסים במיקור חוץ

היתרונות שבבחירת חברה המתמחה בפתרונות טכנולוגיים ייחודיים ומתקדמים לרישום והפקת כנסים במיקור חוץ

ניהול כנסים - פתרונות לניהול כנסים בצורה מוצלחת

אלו פתרונות חדשניים קיימים לצורך ניהול כנס אפקטיבי ויעיל? כל התשובות בפנים.