איסוף לידים בכנסים

חברות רבות מקיימות ערבי חשיפה וכנסים מקצועיים על מנת למתג את עצמן כמובילות דעה בתעשייה אך גם כדי לאסוף לידים איכותיים. משיכת משקיעים, לקוחות פוטנציאליים ושותפים אסטרטגיים.

טכנולוגיה בעולם הכנסים

עולם הכנסים של פעם הוא לא עולם הכנסים של היום. אם בעבר מארגני ומפיקי כנסים עבדו קשה מאוד והשקיעו מאמצים בניהול התקשורת עם המתעניינים, הרי שכיום הודות לטכנולוגיה מתקדמת ולפלטפורמות חדשניות אפשר לנהל את הכנס בצורה אפקטיבית וחכמה יותר.

אישורי הגעה לכנסים

פוחדים שאף אחד לא יגיע לכנס? טיפים לניהול תהליך רישום מנצח עם אישורי הגעה.

אתרי רישום לאירועים בהתאמה אישית

 יש היום הרבה בעלי עסקים וחברות שמקימים אתרי רישום לאירועים ולכנסים שלהם. רק שמה שהרבה עסקים לא יודעים הוא שמדובר בהרבה יותר מרישום לכנס, דרך אתר הרישום ניתן להבחין האם מדובר בחברה חדשנית וטכנולוגית שרוצה למתג את עצמה כמובילה או זאת עוד חברה. הכלי הזה בשימוש רחב של משתתפים באירועים וכנסים, שאין כמותם כדי לאחד אנשי מקצוע תחת כותרת כנס ולהפוך אותו להזדמנות עסקית עבור כולם.

ארגון כנס מוצלח בעידן הטכנולוגי של היום

אנחנו חיים היום בעידן הטכנולוגי, מה שאומר שהכול מאוד חכם, זז וקורה מהר. זה הקצב שאנשים התרגלו אליו והצפי הוא לאפס טעויות. הצפי הזה עבר גם לעולם המציאותי. כלומר – אם אתם מארגנים כנס כלשהו, בין אם זה כנס בהייטק או כנס מקצועי אחר, כדאי מאוד שהוא יהיה מספיק מוצלח לפחות כמו האפליקציה החכמה האחרונה שהורדתם. אנשים כבר שכחו להבדיל בין העולם הדיגיטלי והעולם המציאותי, סף הסבלנות והסיפוק המידי שלהם נמוכים מאוד ולכן בזמן ארגון כנס והחשיבה המרובה סביב התוכן והיוצא בזאת – הכנס או האירוע חייב להיות עם אפס תקלות והכי מוצלח שיש.

המרת משתתפי כנסים ללקוחות חדשים

המטרה של כנס עבור החברה שמארגנת אותו, חייבת להיות מעבר לכנס. איך משתמשים בכנס כפלטפורמה כדי להגדיל לקוחות, לשווק את החברה ואת המוצרים והחידושים שלה לקהלי יעד חדשים? את כל זה יכולה להגשים עבורכם מערכת תיאום פגישות חכמה B2B. ככל שתשתמשו ביותר חדשנות ואמצעים טכנולוגיים מיוחדים בכנס, כך תמתגו את עצמכם כחברה מובילה, חדשנית ופורייה וזוהי ערובה להצלחה.

מה אסור לעשות באירוע עסקי

כאשר נפגשים עמיתים מאותו תחום בכנס או כל אירוע אחר, כדאי מאוד להקפיד על כמה כללי התנהגות ואתיקה ולדעת מה אסור לעשות באירוע עסקי, שכן, היעדר שיקול דעת ופזיזות עלולים לפעמים להתגלות כמביכים מאוד.

תגי שם לכנסים - העתיד הוא בתגי זיהוי חכמים

אם אתם חברת הייטק, ארגון, התאחדות או כל גוף אחר, אשר עורך כנסים מדי פעם, אתם בוודאי מודעים לחשיבות מיתוג הכנס הזה, ותגי שם הם חלק מהמיתוג הזה, בד בבד אם מדובר בתגי זיהוי חכמים. תגים אלו אפשר להזמין בעיצובים שונים ייעודיים ממעצבים גרפיים עמם אנו משתפים פעולה. תוכלו להדפיס את הלוגו ושם החברה שלכם על תג ייחודי חכם וממותג. צריך לומר כי תג שם הוא סוג של "פרסום נודד" עבור התחום שלכם וככל שתקפידו על אמצעי הזיהוי של הכנס, כך תזכו במוניטין שלכם שחלק ממנו כאמור, הוא אמצעי הזיהוי של משתתפי הכנס שלכם.

אישורי הגעה לאירועים

לא משנה באיזה אירוע מדובר, בין אם זה אירוע עסקי או פרטי, היום הכי פשוט להשתמש במערכת לאישורי הגעה לאירועים.

רישום והפקת כנסים במיקור חוץ

היתרונות שבבחירת חברה המתמחה בפתרונות טכנולוגיים ייחודיים ומתקדמים לרישום והפקת כנסים במיקור חוץ

ניהול כנסים - פתרונות לניהול כנסים בצורה מוצלחת

אלו פתרונות חדשניים קיימים לצורך ניהול כנס אפקטיבי ויעיל? כל התשובות בפנים.