חברת קומפיוטרגרד פתרונות רישום מתקדמים נבחרה שוב לספק את הפתרונות לרישום מתקדם לוועידת המשפיעים 2019

אחרי ההצלחה הגדולה בשנה שעברה, אז הגיעו כ- 3000 איש לוועידת המשפיעים הראשונה, האירוע הגדול של חברת החדשות המובילה בישראל חזר ובגדול עם כמות כפולה של משתתפים בהובלת חברת ההפקה "פרומרקט".

ועידת המשפיעים 2019 היא הזדמנות נדירה לראות מקרוב פוליטיקאים, בכירי מערכת הביטחון, אנשי בידור אהובים…

קומפיוטרגרד ניהלה את תהליכי הרישום לאירוע השקת הספר של ניר ברקת

אלפי מוזמנים השתתפו באירוע השקת ספרו של חבר הכנסת ניר ברקת – "רץ למרחקים ארוכים". האירוע התקיים באולם אווניו באיירפורט סיטי, במעמד אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, שרים, חברי כנסת ופעילי הליכוד…

מרכז השלטון המקומי גאה להציג: יריד חדשנות אורבני Muni Expo 2019

יריד חדשנות אורבני התקיים בתאריכים 27-28/02/2019

האירוע השנתי של מרכז השלטון המקומי, הוא המפגש הגדול ביותר של השלטון המקומי בישראל. באירוע מציגים מקבלי ההחלטות מהמגזר הציבורי והפרטי בנושאי  חדשנות, עיר חכמה, חינוך,  רווחה,  התחדשות עירונית,  בטחון,  תחבורה ועוד
את האירוע פקדו כ- 8,000 מנהלים בכירים מ- 257 רשויות ו- 400 חברות ותאגידים עירוניים.
רק פעם בשנה, ניתן למצוא תחת קורת גג אחת, את כל הצמרת המוניציפאלית הישראלית לחוויה יוצאת דופן של מפגש, לימוד, החלפת דעות ורעיונות וחשיפה לספקים ועסקים הפועלים במגזר. האירוע הוא כר פורה לחדשנות, ליזמות עסקית ולטווייתם של קשרים עסקיים ענפים.  עוצמתו של הכנס נובעת משיתוף הפעולה שרוקמים המשתתפים והשפעתו על חיי היום יום של מיליוני אזרחים במדינה.

גם השנה בחרה חברת הפקה "פרומרקט" בחברת קומפיוטרגרד פתרונות מתקדמים עבור רישום לכנסים ואירועים להקים ולתפעל את כל מערך הרישום הפרונטלי והטכנולוגי לפני האירוע ובמהלכו , כולל הקמת האתר וטופס הרישום. כולל עשות נציגות פרונטליות, פתרונות טכנולוגים חכמים ומתקדמים לזיהוי ואישור למתחם סגור VIP וכמו כן לאלפי המשתתפים לוועידה חיכתה טכנולוגיה ייחודית לכניסה מהירה ללא המתנה ובכלל החוויה היא אירופה !
כיף להיות חלק מאירוע מוצלח וגדול.

ועידת גלובס

ועידת גלובס שנערכה ב – 19-20/12/2019

ועידת ישראל לעסקים, המתקיימת זה שני עשורים, ידועה כאירוע כלכלי וחברתי החשוב ביותר והיוקרתי ביותר במדינת ישראל.
כל הספקים של הועידה נבחרים בקפידה ובבדיקה מעמיקה. וגם השנה חברת קומפיוטרגרד פתרונות טכנולוגים עבור כנסים ואירועים לקחה חלק מהפקת האירוע הגדול של ועידת גלובס 2018.
קומפיוטרגרד פתרונות טכנולוגים כנסים ואירועים נתנה פתרון מקיף וטכנולוגי מתקדם לרישום והפקת תג משתתף מיוחד ויוקרתי בכניסה לוועידה.
הרישום השנה התאפיין בעיקר בפתרונות טכנולוגים ייחודים, כאשר חלק מפתרון הכיל כניסה מהירה, חווית משתמש, טכנולוגיה, נראות ובעיקר לקוחות מרוצים כבר בכניסה לוועידה.
עוד מוצר ייחודי ומתקדם מבית קומפיוטרגרד טכנולוגיות.

אירוע יום הולדת לניר ברקת

ביום שישי ה- 02/11/2018  חגג ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים לשעבר, יום הולדת 59 בנוכחות תומכיו, בני משפחתו וחבריו הקרובים. האירוע נערך במתחם האירועים AVENUE שבקרית שדה התעופה.
קומפיוטרגרד פתרונות טכנולוגים עבור כנסים ואירועים לקחה חלק מהפקת האירוע עם מערכת רישום מתקדמת וצוות דיילים ודיילות מקצועיים שקיבלו את פני המוזמנים שנרשמו מראש. . כל אורח קיבל צמיד זיהוי ממותג.
עוד אירוע מוצלח מבית קומפיוטרגרד פתרונות טכנולוגים עבור כנסים ואירועים, והכי חשוב שהלקוח היה מרוצה.