קומפיוטרגרד הינה יצרנית ומפיצה מובילה של כרטיסים ותגי שם לכנסים, לעובדים ולמשתתפי כנסים ותערוכות. תגי שם לכנסים מפלסטיק מסוגים שונים ובמגוון הרכבי חומרים.

חברתנו הינה One stop shop לדרישות לקוחותיה בתחום מוצרי הזיהוי ומספקת מגוון רחב של מוצרים ואביזרים משלימים לתגי שם בכנסים ותערוכות, כגון: אמצעי ענידה ונשיאה שונים לתגי השם, שרוכים מודפסים עם לוגו הלקוח וסוגי מנשאים שונים בגדלים שונים.

תגי שם ואביזרים לכנסים ותערוכות

כנס או תערוכה מהווה הזדמנות לייצר שיתופי פעולה אסטרטגיים, לחשוף ולהיחשף לטכנולוגיות מתקדמות, מוצרים ושירותים חדשים, לאחד את הקהילה המקצועית סביב רעיון ייחודי.

הכנסים של היום הם לא הכנסים של פעם – הסטנדרטים עלו וכך גם החוויה מהכנס עצמו. ניתן להבחין בשינוי המשמעותי כבר בבחירה בלוקיישנים איכותיים שמציעים אולמות עם מערכות סאונד ומקרנים במפרט טכני גבוה ועד יכולת ורמת ניהול הכנס עצמו, שעלו מדרגה בכל הנוגע להפקה מותאמת אישית בשלט רחוק.

אם בעבר הגורם האנושי שיחק פקטור משמעותי בהצלחת הכנס, הרי שהיום הטכנולוגיה מסייעת לניהול הכנס בדרך משמעותית. כיום אפשר לנהל את הכנס ולנתב את המשתתפים למסע ייחודי ברחבי הכנס דרך תגי שם חכמים תוך מתן הרשאות בזמן אמת ברמה הפרסונאלית, מעקב אחר תנועת המוזמנים וניתוח הנתונים לצורך הפקת תובנות לארגון הכנס בזמן אמת וכמובן לכנס הבא. כל זאת הודות לטכנולוגיה ולשימוש בכרטיסי זיהוי חכמים ומתקדמים. זירת הכנסים לא מפסיקה לחדש בטכנולוגיות שעוזרות למנהלי כנסים להפיק כנס מנצח. לפניכם מספר פתרונות חיוניים להצלחה מחידושים בעולם תגי השם לכנסים ולתערוכות ועד טכנולוגיית זיהוי אפקטיבית.

 

לא רק תגי שם לכנסים – תגי שם שמתאימים לכל אירוע

כידוע יש תגי שם לכנסים, אך הם לא מיועדים רק לשם כך. זיהוי המשתתפים בכנס קריטי להצלחה, כיוון שיש לאמת שאכן כל משתתף אכן הוזמן לכנס או שילם בעבור השתתפותו. אבל פעולת האימות היא רק ההתחלה – זיהוי השם חשוב גם לנטוורקינג ולהכרות בין המשתתפים עצמם. תג שם נושא את שם המשתתף בפונט ובגודל מאפשר סוג של יצירת רושם ראשוני ומפתח להכרות מהירה בכנס רב משתתפים.

קיימים סוגים שונים של תגי שם שניתן להזמין מבעוד מועד כאשר הרשימה השמית מוכנה. מתגי שם מפלסטיק קשיחים עליהם ניתן להדפיס או להדביק את שם המשתתף, תגי שם צבעוניים בהתאם למיתוג של החברה שנתנה חסות או למיתוג הכנס או בשחור לבן ועד תגיות שם בצורניות משתנה תוך חיבור למחזיקי תגי זיהוי דקורטיביים שניתן לשאת כמו הכרטיסים על הצוואר או לחבר לדש הבגד במיקום נוח וגלוי. העלויות משתנות בהתאם לחומרים מהם עשויי תגי השם, השינוי הגרפי שנדרש על מנת לבצע התאמה אישית של הכרטיס לצרכי הכנס וכמובן היכולת של הכרטיסים החכמים להסתנכרן עם מערכת הנתונים לניהול הכנס.

הפקת תגים לכנסים

אביזרים נלווים לתגים

ניתן לשדרג את תגי השם לכנסים באביזרים משלימים שונים שיסייעו למשתתפים לשאת את התגים במשך כל שעות הכנס וכן לשמור עליהם גם בהמשך, במיוחד אם יש סדרת מפגשים עוקבת, סדנאות מקצועיות בהמשך לכנס וכדומה. כך למשל, קיימים מחזיקי תגי שם נמשכים המכונים גם מחזיקי תג יו יו כולל דגמים עם גימור מיוחד למניעת סיבוב התג, בדרך שתציג את שם תג המשתתף באופן ברור להפליא ניתן להוסיף גם את מיתוג הכנס ליו יובנוסף, שלל מנשאים קשיחים או גמישים להחזקת התג וקליפסים עם רצועות לנשיאת תגי השם. אפשרות נשיאה אחרת היא להצטייד בשרוכים מודפסים בצבעוניות משתנה לפי בחירה לרבות שרוכים עם אבזם ניתוק. ניתן לבצע תהליך של מיתוג לכל התגי השם החכמים ולאביזרים הנלווים באמצעים גרפיים וכך ליצור זהות מיתוגית אחידה לכל באי הכנס ולכל כנס ודרישותיו הספציפיות.

 

כרטיסים חכמים – הדור הבא
הטכנולוגיה העכשווית עומדת בשירות מארגני הכנסים, שכבר גילו את נפלאות הכרטיסים החכמים. אלה ניתנים לסנכרון דרך המערכת עם רשימת המשתתפים המאושרת לכנס בדרך שהנתונים נשמרים לטובת מארגני הכנס ומאפשרים להם לעקוב למעשה אחר כל משתתף, פעולותיו בכנס וכדומה, על מנת להעניק לו יחס אישי בזמן אמת ולבצע ניתוח מושכל של הנתונים, לאחר הכנס.

תגי-שם-לכנסים

ניתן להשתמש בטיקט חכם, שהוא סוג של כרטיס חכם מתכלה, שמתמשק באמצעות תדר אלחוטי – בעת מעמד הרישום בעמדת רישום, ניתן לוודא שהאורח אכן שילם או הוזמן לכנס ולאחר הכנס להשמיד את הכרטיס עם כל הנתונים עליו. כלומר, הוא כבר לא פעיל או בר שימוש. קיימים גם שעונים חכמים לשימוש רב פעמי שמאפשר בקרת גישה וניהול הוצאות. כלומר, אם האורח קונה באמצעות השעון מוצרים נוספים, המידע נשמר ובסיום הכנס ניתן לחייב אותו על חומר מקצועי שהוא רכש במהלך הכנס וכדומה.
כמו כן, קיימות מדבקות חכמות שמאפשרות הצמדה של המדבקה לדש הבגד שיכולות להתממשק עם מערכת בקרת השליטה ולספק נתונים והרשאות ממש כמו כרטיס חכם מחומר קשיח.

 

מגוון טכנולוגיות זיהוי בכרטיס אחד

בקומפיוטרגרד כנסים ואירועים ניתן למצוא היום כרטיסי זיהוי משולבים במגוון טכנולוגיות זיהוי, כלומר, שניתן להשתמש בהם במערכות בקרת כניסה ונוכחות שונות וכן לפענח ולאתר הרשאות שונות והכל בכרטיס אחד, כך שלא מדובר רק בתג שם פשוט לכנס או לתערוכה.

הקדמה הטכנולוגית מאפשרת היום למנהלי כנסים ליהנות מפתרונות חדישים בטכנולוגיית NFC. טכנולוגיה זו מאפשרת להקצות הרשאות או לבטל הרשאות בזמן אמת ובשלט רחוק לכל משתתף בכנס וכן לקבל דיווח בזמן אמת על פעילות המשתתף בכנס וכל זאת דרך תגי השם החכמים. הנתונים גם נשמרים להמשך. הטכנולוגיה מאפשר למארגני הכנסים לקבל החלטות תוך כדי תנועה במהלך הכנס ולהסיק מסקנות לכנסים עתידיים.

טכנולוגיית זיהוי באמצעות NFC (Near Field Communication) למעשה מקשרת את התג למסד הנתונים של מנהלי הכנס ומאפשרת לפקח על הנתונים בזמן אמת  הפלטפורמה לניהול כנסים מתקדמת משולבת גם עם טכנולוגיית מיקום גיאוגרפי GPS וכך ניתן לעקוב אחר מיקום ותנועות המשתתף במתחם הכנס.

זהו פתרון מבוסס ענן, כך שהוא פשוט להתקנה ולתפעול ולא דורש היערכות או תשתית מיוחדת. כמו כן, היא מעלה משמעותית את היעילות ואת רמת האבטחה, מחליפה רשימות שמיות מבוססות על נייר, מפחיתה את הסיכון בטעויות אנוש ומאפשרת לנהל את הכנס ביעילות תוך חיסכון בזמן וכסף.

המערכת מאפשרת מרכז שליטה נוח כולל אפשרות לשלוח תזכורות והתראות למשתתפי הכנס בזמן אמת דרך תגי שם לכנסים או כל תג אחר. המערכת היא למעשה אלחוטית ולכן, אין צורך לבצע אינטגרציה מקדימה עם מערכות ספציפיות וניתן להפעיל אותה בקלות דרך מכשירים ניידים, טאבלטים או מחשבים שולחניים והכל בקלות ובדרך מקצועית ואמינה, בדיוק כמו מערכת רישום לכנסים.

חברתנו משווקת כרטיסים ותגי שם למבחר רחב של שימושים כגון: כרטיסי עובד, כרטיסי מועדון, כרטיסי מנוי, רישיונות, כרטיסי מפתח לבתי מלון, כרטיסים לרישום נוכחות ובקרת כניסה, ועוד רבים אחרים.

חברתנו מייבאת ומשווקת מבחר רחב של תגים חכמים בטכנולוגיית מגע או על מגע, וכן כרטיסים ותגי קרבה שונים בטכנולוגיית RFID לשימוש במערכות בקרת כניסה ונוכחות, חניונים, מועדוני כושר וכד'. חברתנו מציעה גם שילובים בין טכנולוגיות זיהוי שונות בכרטיס אחד.

בתחום כנסים והאירועים לחברתנו מבחר פתרונות לכרטיסים ממותגים בגדלים ובצורות שונים בהתאם לדרישות הלקוח.

יש ברשותינו מעצבים גרפיים מהמובילים בישראל אשר נותנים מענה מקצועי כולל מענה קראטיבי לכל קונספט של כנס או אירוע בכל תחומי הגרפיקה לכל מוצר כולל שירותי הפקה ודפוס.

תגי שם